Публикации
Всемирный доклад ООН о состоянии водных ресурсов

Всемирный доклад Организации Объединенных Наций о состоянии водных ресурсов, 2017 г.
Сточные воды являются результатом большинства видов человеческой деятельности, требующих использования воды. По мере увеличения общего спроса на водные ресурсы количество производимых сточных вод и их общее загрязнение непрерывно растет по всему миру.
Во всем мире, за исключением наиболее высокоразвитых стран, основной объем сточных вод сбрасывают непосредственно в окружающую среду без соответствующей обработки, что несет самые разрушительные последствия для здоровья человека, экономической производительности, качества наших пресноводных ресурсов и экосистем. ...
Фотогалерея
ph2019_06..jpg
ph2019_06.jpg
12.04.2019

Шановні колеги, партнери та друзі!

Компанія ОНІКО, один з провідних лідерів на ринку України, надалі успішно розвиває свою діяльність в галузі продажу медичного устаткування, витратних матеріалів для рентгенологічних досліджень, а також навчальних манекенів та симуляторів.

З 17 по 19 квітня запрошуємо вас відвідати наш стенд на Х Міжнародному Медичному Форумі, де на вас чекає знайомство з новітнім симуляційним обладнанням світових брендів та українського виробництва:

  • BODY INTERACT (Португалія /США)
  • Cardionics (США)
  • Limbs & Things (Великобританія)
  • NASCO (США)
  • SECTRA (Швеція)
  • Easy Practice (Україна)

На стенді компанії ОНІКО ви зможете детальніше ознайомитись з представленою продукцією та ексклюзивними новинками, а також у вас буде можливість протестувати симулятори контролю кровотечі від майстерні Easy Practice!

Захід відбудеться в Міжнародному Виставковому Центрі, м. Київ, Броварський пр-т, 15, метро "Лівобережна". Павільйон №1, вхідна група 1А - місце 3/3-1

Організатори виставки надають можливість отримати бейдж, заповнивши анкету безпосередньо в зоні реєстрації або надавши роздруковане on-line запрошення.

On-line реєстрація відкрита до 19 квітня на офіційному сайті: http://medforum.in.ua.

Графік роботи виставки:
17.04.2019 - з 10:00 до 18:00
18.04.2019 - з 10:00 до 18:00
19.04.2019 - з 10:00 до 17:00

Чекаємо на зустріч з Вами!


Возврат к списку


© Использование всех материалов сайта возможно только при письменном разрешении администрации компании ОНИКО.